دانلود پاورپوینت انواع بانک اطلاعاتی

دانلود پاورپوینت انواع بانک اطلاعاتی

دانلود پاورپوینت انواع بانک اطلاعاتی

پاورپوینت حاضر از 28 اسلاید زیبا به همراه عکس های مرتبط تهیه شده که جهت ارائه در کلاس و کنفرانس نیز بسیار مناسب می باشد. قسمتی از متن این پاورپوینت به شرح زیر است:

 

 

بانک اطلاعاتی:

مجموعه ای است از داده های ذخیره شده به صورت مجتمع و مبتنی بر یک ساختار تعریف شده به طور صوری، با حداقل افزونگی، تحت کنترل متمرکز، مورد استفاده یک یا چند کاربر، به طور اشتراکی و همزمان

درباره MS SQL SERVER

MS SQL SERVER یکی از محصولات میکروسافت هست و معمولا از ورژن ۲۰۰۰ آن داخل سازمان ها استفاده می شد ولی ورژن ۲۰۰۵ آن در واقع یه چیزی خیلی بیشتر از دیتا بیس خالی هست. ورژن جدیدتر در سال ۲۰۰۸ معرفی شد، که فوق العاده بود. برای وقتی که از زبان های برنامه نویسی مایکروسافتی (برنامه نویسی تحت ویندوز asp یا asp.net) استفاده می کنیم.

از SQL SERVER استفاده می کنیم. قدرت پردازش فوق العاده ای دارد و چون سرور هم هست تعداد کاربر های خیلی زیادی را در آن واحد جواب می دهد و امکانات ویژوال خیلی خوب و  امنیت قابل قبولی را ارائه می کند.

 

تفاوت های Oracel و Sql

•درست است که اوراکل قابلیت Notification Service که SQL دارد را ندارد ولی با این وجود مزایایی دارد که SQL دارانیست مثلا: از نظر امنیت اوراکل دارای ۱۴ لایه امنیتی و SQL دارای ۵ لایه امنیتی است.
خرید آنلاین